Agnieszka Sokołowska

Agnieszka Sokołowska- superwizorka psychoterapii tańcem i ruchem, nauczycielka języka ciała, psycholożka.

Jestem superwizorką psychoterapii tańcem i ruchem i nauczycielką języka ciała, a z pierwszego wykształcenia psycholożką. Uczę języka ruchu i prowadzę razem z Karen Studd (autorką książki pt. "EveryBody is a Body") roczny kurs "Świadome ciało, język ruchu" - program pomagający w rozpoznaniu tego, co mówi ciało i transformacji wzorców w nim zapamiętanych uczący, by stać się Trenerką/em języka ruchu i świadomej pracy poprzez ciało.

Poprzez 20 lat pracowałam jako terapeutka, głównie z osobami, które doświadczyły różnego rodzaju przemocy, chorowały psychosomatycznie lub potrzebowały pogłębić relację ciała z umysłem. Od kilkunastu lat superwizuję pracę terapeutów różnych nurtów, którzy pracują poprzez ciało. Mając doświadczenie poprowadzenia tysięcy godzin szkoleniowych i terapeutycznych połączyłam język ruchu z terapeutycznymi aspektami pracy poprzez ciało. Mając doświadczenie poprowadzenia tysięcy godzin szkoleniowych i terapeutycznych połączyłam język ruchu i terapeutycznymi aspektami pracy poprzez ciało i nazwałam to, co robię, Wytańczaniem Życia.

www.agasokolowska.com