Ola C Ł

Ola Capiga-Łochowicz - Certyfikowana psychoterapeutka i superwizorka DMT, członkini zespołu i superwizorka szkoleniowa w Instytucie DMT, prezeska Polskiego Stowarzyszenia DMT w latach 2017-2021. Jest certyfikowaną terapeutką psychodramy, członkinią Polskiego Instytutu Psychodramy, Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i arteterapeutką.

Ukończyła całościowe szkolenie z psychodramy wg Moreno w PIP i I stopień szkolenia MBT współorganizowanego przez Anna Freud Center i Laboratorium Psychoedukacji.

W latach 2011-2018 prowadziła grupy terapeutyczne w Klinice Rehabilitacji Psychiatrycznej, Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży i OTU w IPiN w Warszawie. Odbyła staże na ww. oddziałach i w Klinice Nerwic. W latach 2013-2018 w zespole Centrum Terapii Dialog. Jej główny obszar zainteresowań zawodowych to wzajemna relacja ciała i psychiki w kontekście traumy relacyjnej. Pracuje z osobami dorosłymi w praktyce prywatnej.