POLSKIE STOWARZYSZENIE PSYCHOTERAPII TAŃCEM I RUCHEM

Grupowa superwizja DMT w Polskim Instytucie Psychoterapii Tańcem i Ruchem

WARSZAWA sala przy ul. Pięknej 24/26 raz w miesiącu w piątki w godzinach 17-21

Planowane terminy spotkań: 16 marca, 13 kwietnia , 26 maja, 8 czerwca 2018 r.
Zapraszamy psychoterapeutów DMT jak również psychoterapeutów innych podejść oraz specjalistów zajmujących się pomocą psychologiczną, pracujących indywidualnie i grupowo .
Uczestnikami mogą być zarówno osoby rozpoczynające pracę w zawodzie jak i bardziej doświadczone, szukające nowych ścieżek rozwoju zawodowego.
Praca superwizyjna odbywać się będzie w stałej grupie w oparciu o psychoterapię tańcem i ruchem z uwzględnieniem podejścia psychodynamicznego i humanistycznego. Będziemy wykorzystywać ruch i zwracać uwagi na sygnały płynące z ciała przy omawianiu problematyki superwizyjnej.
W związku z tym, że grupa będzie pracowała w stałym składzie w danym okresie, dlatego uczestnictwo obejmuje 4 spotkania. Planowana jest możliwość kontynuacji po przerwie wakacyjnej.
Liczba uczestników 6-10 osób.

Więcej na: https://web.facebook.com/events/2072721192957236/ oraz w aktualnościach na www.instytutdmt.pl
Prowadzenie: Katia Mirlina i Małgorzata Wiśniewska, certyfikowane superwizorki DMT i nauczycielki w Polskim Instytucie Psychoterapii Tańcem i Ruchem.
Informacje i zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poruszenia