Justyna Bajew

Justyna Bajew - certyfikowana psychoterapeutka i superwizorka, wykładowczyni w Instytucie DMT.

Absolwentka całościowego szkolenia psychoterapeutycznego akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Psychiatryczne oraz 4-letniego szkolenia DMT, Prezes Stowarzyszenia Psychoterapii Tańcem i Ruchem w latach 2013-2017. Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Prowadzi psychoterapię indywidualną, grupową, warsztaty oraz szkolenia i superwizje w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju przy Instytucie DMT oraz Ośrodku Psychoterapii Body-Mind w Poznaniu. Pracuje m. in. z osobami doświadczającymi zaburzeń lękowo-depresyjnych, psychosomatycznych, zaburzeń jedzenia, syndromu DDA, PTSD, zaburzeń adaptacyjnych, kryzysu życiowego, nadmiernego stresu. Prowadzi także terapię par.

Pracuje w Poznaniu

tel. 792 238 205